Hakkımızda

2019 yılında faaliyette bulunan Kemex Turizm Dış Ticaret A.Ş olarak Kayseri’de Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olan İntercity Partner Çözüm ortaklığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel filo çözümleri üretiyoruz.

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir. Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketi olan İntercity Partner ile araç kiralama sektöründe hedeflerimize beraber yürüyoruz.

Operasyonel kiralama süreçlerine hâkim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler müşterimizin hayatını kolaylaştırıyor ve müşteri nezdinde fark yaratıyoruz.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Misyonumuz:

Operasyonel filo kiralama sektöründe müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kalıcı üstünlük sağlamaktır. “Söz verdiysek, yaparız” anlayışı, en değerli varlığımızdır. Müşterilerimizle aramızda oluşacak güven ilişkisinin verdiğimiz sözlerin arkasında durmaktan geçtiğine inanırız. Çalışanlarımızın desteği ile sektördeki en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sağlarız. Bizi sektörde güçlü kılacak unsur ise değer zincirimizdeki her paydaşımızın bizimle birlikte karlı olarak büyümesidir. Kurumlara kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayan, yaşam kalitesini arttıran araç çözümleri sunmak.

Vizyonumuz:

Kemex Filo Kiralama olarak vizyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her segmentte ve markadaki araçları temin eden, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayan, tedarikçilerine değer veren ve çalışanları ile birlikte sektörde devrim yaratacak hizmetleri hayata geçiren şirketlerden biri olmaktır.